Hakkımızda

Bilge İlaç olarak bitkisel gıda takviyeleri, bitkisel yağlar, bitkisel kozmetik ürünler ve bazı gıda maddelerinin dolumu, üretimi ile uğraşmakta olup, marka kimliğinizi de oluşturmanızda yardımcı oluyoruz. Tedarik, reklam ve satış zincirinizi oluşturmadaki yolculuğunuzda da her daim yanınızdayım. Markalaşma sürecinizdeki karşılacağınız soru işaretleriniz ve sorununuzda profesyonel desteğimiz, istikrarlı bir marka kurmanızda kritik bir destek rolü oynayacaktır . Gıda güvenliği politikamız olarak oluşturduğumuz ilkelerimiz ve ar-ge çalışmalarımız, firmamızı güçlü ve güvenilir bir marka olarak tanımanıza ve tercih etmenize olanak sağladı.

Firmamız her türlü bitkisel gıda takviyeleri, bitkisel yağlar, bitkisel kozmetik ürünler ve bazı gıda maddelerinin dolumu ve üretimi ile uğraşmakta olup, gıda güvenliği politikamız olarak aşağıdaki ilkeleri tüm çalışanlarımızla birlikte görev edinmiş bulunmaktayız.

Müşterilerimizin taleplerini istenilen kalitede ve sürede karşılarken,tüm faaliyetlerimizde yasal ve düzenleyici otoritelerin belirlediği kuralları, ISO, 9001, ISO 22000  standartlarını uygulayarak gıda güvenliğinimizin sürekliliğini sağlıyoruz.
Çalışanlarımıza sürekli sektörel eğitim sağlayarak çalışanlarımızı dinç ve bilinçli olmasına özen gösteriyoruz.
Müşterilerimize karşı özverili davranarak müşteri memnuniyetimizi daima ön planda tutuyoruz. Bu nedenle iş ortaklarımız ile kaliteli ve kalıcı güvenimizin haklı memnuniyetini yaşıyoruz.

Markalaşma Desteği

Bilge İlaç olarak fason üretim yapmak isteyen müşterilerimize grafik desteğimizi sunuyoruz. Ister ürün bazlı olsun ister markalaşma yolundaki atılımlarınız, ivedilikle destekler her adimda sorulariniz ve markanızı bir adım ileriye taşımak için yanınızdayız.

Mağazaya Devam Et